Tuesday, October 13, 2009

Sidekick + T-Mobile + Microsoft = epic fail

Zacznę tak. Sidekick to taki rodzaj silnie internetowego multimedialnego telefonu (--> szczegóły), oferowanego głównie przez sieć T-Mobile. Gdzie ten epic fail ? No więc panom z Microsoftu zachciało się upgrade'ować SAN-a odpowiedzialnego za trzymanie danych dla telefonów Sidekick i jako rasowi twardziele przystąpili do tego upgrade'u bez robienia kopii zapasowej, bo jak przecież powszechnie wiadomo backupy są tylko dla mięczaków. Niestety coś im po drodze nie wyszło i zaliczyli wsypkę. Pewnie jakoś by się z tej wsypki wykaraskali, gdyby nie brak backupu. Sprawa wypływać zaczęła dość niewinnie a mianowicie takim listem do klientów, obecnie już komentuje się ją otwarcie jako spektakularną porażkę (Epic Fail).


PS. Jak więc widać zawsze warto mieć backup i tyczy się to wszystkich, czy to małych firemek, czy dużych międzynarodowych koncernów jakim jest Mircosoft. I użytkowników prywatnych TEŻ !!! :)

PS2. Pojawiło się trochę nowych informacji --> tutaj

1 comment:

Anonymous said...

No taa... Jak się Microsoftowi coś wykrzaczyło z powodu jego nieudolności, to zaraz "sabotaż"... Ech... Wszędzie na świecie ludzie są tacy sami.