Monday, March 16, 2009

czarne słoneczko czyli nowy łańcuszek czyli zmarł maciej pilarczyk

Wiele już otrzymałem łańcuszków. A to wyślij kartkę do chłopaka który na raka umiera. A to na GG prześlij wiadomość do 100 osób, to gadugadu.pl wpłaci kasę dla potrzebujących matek. A to na jakimś portalu rozdają laptopy i trzeba wysłać maila z kopią w CC: A to z kolei gdzieś tam znowu rozdają komórki do testów. Dzisiaj jednak dostałem coś nowego. Łańcuszek ten dostałem za pośrednictwem portalu nasza-klasa.pl i brzmiał on tak:

ZMARŁ MACIEJ PILARCZYK ZAŁOZYZYCIEL NASZEJ KLASY W ZWIĄZKU Z JEGO SMIERCIĄ PRZESLIJ TO 100 OSOBOM Z LISTY A OTRZYMASZ CZARNE SŁONECZKO CO OZNACZA (ŻAL-ŻAŁOBA) NATOMIAST JESLI NIE PRZESLESZ TEJ SMUTNEJ WIADOMOSCI TWOJE KONTO NA NK ZOSTANIE ZABLOKOWANE NA TYDZIEN CZASU PS.TO PRAWDA

No i teraz cierpliwie czekam aż mi zablokują to konto na naszej klasie :)

tak by the way: ktoś wie, co to jest ZAŁOZYZYCIEL ??

3 comments:

Anonymous said...

Ludzie są pierdolnięci z tymi łańcuszkami, słowo daję...
Myślałam, że wreszcie kiedyś z tego wyrosną, o, naiwności!

Uncle Fester said...

A jesli to prawda? Naprawde zablokują mi konto na NK? Suuuper :D

P.S. O fajnie :] Teraz przyjdzie milion wiadomosci na NK ;)

Jaskiniowiec said...

Cholera, jak to napisałeś pomyślałem, że może właśnie ekipa NK postanowiła puścić taki łańcuszek, żeby sprawdzić jak serwery dają radę z lawinowo wzrastającym obciążeniem po ostatnich zmianach (cos zmieniali po tym jak dwóch 16 latków napisało skrypt dodający automatem pochlebne komentarze do zdjęć i ponoć dobili serwery robiąc 160 tysięcy komentarzy w tydzień)