Sunday, December 7, 2008

Motocykl w pokoju

Myślicie, że trzymanie motocykla w pokoju się nie sprawdza ? Ależ skąd ! Motocykl trzymany w swoim pokoju wygląda doskonale ! Zresztą popatrzcie sami --> http://freshome.com/2008/12/05/katas-modern-retail-interiors

4 comments:

VValdi said...

Świetny pomysł, maszyna fajnie wygląda we wnętrzu... aczkolwiek to na zdjęciu jako przykład to nie jest chyba mieszkanie? hmm?

Jaskiniowiec said...

TO JEST MIESZKANIE (WŁAŚCIWIE LOFT), TYLKO GOŚĆ MA DUUUŻO WIĘKSZY POKÓJ OD MOJEGO :)

VValdi said...

DLA MNIE TO WYGLĄDA JAK SKLEP :)
Tu masz więcej zdjęć tego wnętrza: http://www.kata2001.com/interior/08/cls.html a firma, która projektuje, zajmuje się właśnie projektowaniem wnętrz biur i sklepów.
Jakoś po prosu nie mogę uwierzyć że ktoś mieszka w takich warunkach... na środku pokoju buty i torby, pod ścianami ubrania na wieszakach sklepowych... Rozumiem, że projektanci są z Japonii, ale to trochę >>dziwne<< jakieś, może jestem zbyt zamknięty na takie rozwiązania, ale może mam rację? Nad motocyklem jest konsola dla DJ co trochę burzy moją koncepcję, ale za to na piętrze są takie automaty ze słuchawkami do odsłuchiwania płyt jak u nas np. w MediaMarkecie na stoisku z CD. Przy tych automatach nie ma fotela, a któż chciałby muzy słuchać na stojąco? Chyba tylko klient w sklepie ;)
Jeśli to jest mieszkanie, to faktycznie powierzchnia duuuużaaa. :D

Jaskiniowiec said...

Chyba masz rację VValdi, ale tytuł u nich na stronie brzmi: The Complete studio - Taipei, Taiwan". Wg mojej wiedzy studio to otwarty apartament bez scian (taki jeden wielgachny pokoj). Poza tym jak wlaczysz sobie przegladanie zdjec (strzalki na dole strony) to widac miedzy innymi zabudowę kuchni. Widziałem mało sklepów które mają otwartą kuchnie na terenie sklepu. Tyle argumentów za, a teraz zagadka. Na jednym ze zdjęć widać tak poustawiane stoliki na antresoli, jakby to była kawiarnia. Czymkolwiek to pomieszczenie jest, ni cholery nie rozumiem idei jaka temu przyświecała.
Ale nadal uważam, że motocykl w dużym pokoju to jest to :)