Tuesday, November 11, 2008

Prezydent Kaczyński ?

Nie tak dawno były w prasie zdjęcia jak prezydent Kaczyński miał na ręce zegarek założony do góry nogami (znaczy godzinę 12 miał na dole, a 6 u góry), ale pomyślałem, że może po mocnej imprezie gość rano się jeszcze nie obudził, jak się ubierał. Starałem się być wyrozumiały.

Relacja z uroczystej zmiany warty sprzed Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie - śpiewają hymn.
Prezydent NIE ŚPIEWA
Kurna, wybraliśmy Eskimosa, że nie zna słów czy jak ? 3 letnie dzieciaki znają słowa.

Dla niezorientowanych kilka słów wyjaśnienia. Plac Piłsudskiego przylega do Parku Saskiego a Grób Nieznanego Żołnierza znajduje się dokładnie na granicy między nimi. Plac Piłsudskiego jest wielkości .. hmm nie pomylę się specjalnie jak powiem dwóch - trzech boisk piłkarskich, Park Saski jest jak 10-15 boisk piłkarskich - jednym słowem - ogromna otwarta powierzchnia pełna drzew i alejek ... Prezydent zaczyna przemowę i mówi :
"witam wszystkich zgromadzonych na tej sali"
Co kurwa ??? Jakiej sali ! Gość się najarał jakiegoś stuffu przed wyjściem na mównicę, czy jak ?

Staram się nie uprzedzać do ludzi i nie oceniać ich, bo wiadomo, że nikt nie jest święty, , ale czasem się po prostu nie da. Polityką się nie interesuję, bo uczciwych polityków można u nas policzyć na palcach jednej ręki emerytowanego drwala, a denerwować się nie chcę, ale uważam, że pewnych faktów się po prostu nie da zignorować.

Co ten gość robi na tym stanowisku ???

Kocham ten kraj i nie wyobrażam sobie życia gdziekolwiek indziej. Tu jest moje miejsce i tu jest miejsce mojej rodziny. Może Polska nie jest zbyt silna i wielka gospodarczo, może zmagamy się z problemami, ale mamy swoją dumę, bo jesteśmy Polakami. A takie zachowania na tym stanowisku to jest pośmiewisko i drwina z Polski na arenie międzynarodowej.

No comments: