Tuesday, November 11, 2008

Nasza klasa ekstremalnie

Wiadomo było odkąd pojawił się portal nasza-klasa.pl, że ludzie będą próbowali się wypromować i pokazać się jako dużo lepsi i atrakcyjniejsi, niż są w rzeczywistości. Niestety twórcy portalu chyba nie przewidzieli, że ludzie w niektórych przypadkach idą na żywioł, dostarczając przy okazji dzikiej rozrywki nam zwykłym zjadaczom chleba :) oraz materiałów do prac doktorskich wielkiej rzeszy badaczy zachowań ludzkich. Szczególnie ekstremalne przypadki udokumentowane są na http://n-klasa.blogspot.com oraz http://enklasa.blogspot.com. Gorąco polecam te dwie strony, można się nieźle upłakać, lojalnie jednak ostrzegam, wcześniej odstawcie napoje, bo rodzynki z naszej-klasy są tak ekstremalne, że można zapluć monitor.

2 comments:

Anonymous said...

obejrzałam.
fajnie, że ktoś wpadł na pomysł tropienia i piętnowania absurdów pojawiających się na NK. widzę, że moderatorzy NK mają pełne ręce roboty - współczuję. co do bloga zaś - zrezygnowałabym z zakrywania twarzy i nazwisk na zamieszczanych zdjęciach. to oczywiście świadczy o wysokiej kulturze autora (autorki) bloga, ale skoro na NK ludzie nie mają obiekcji przed robieniem z siebie debili pod własnym nazwiskiem, to i dalej nie należy im w tym przeszkadzać.
tylko jakoś roześmiać się nie potrafię spoglądając na upozowane kurwy i bezmózgich kolesi śpiących we własnych rzygach... elita narodu...

Anonymous said...

polecam jeszcze to:
http://projekt-kasandra.blogspot.com/
zwłaszcza paniom.