Friday, December 24, 2010

Warto się zastanowić

Święta - teoretycznie czas zadumy i tak dalej. Realnie dla większości z Was to pewnie tylko kolejne dni wolne od pracy przed którymi odbywa się wielgachne sprzątanie :/ Dlatego może warto się zastanowić gdzie tak gonicie na co dzień i na co w swoim życiu poświęcacie czas ? Trafiłem na pewien dość dobrze oddający sytuację tekst zatytułowany Kiedyś Bóg cię opierdoli i zdałem sobie sprawę, że jeszcze kilka lat temu czytając go, miałbym poważne wyrzuty sumienia co robię ze swoim życiem i swoim czasem. Dziś raczej bym ich nie miał. Ale ilu z Was nadal goni bez opamiętania ?
Gorąco oolecam zapoznanie się nie tylko z samym tekstem wspomnianym powyżej ale i również ze znajdującymi się poniżej komentarzami, które w mojej opinii często wnoszą i zmuszają do zastanowienia się nie tylko swoją treścią ale i postawą komentujących. W końcu dzisiaj czas zadumy i przemyśleń, więc po skończonej lekturze proponuję głębokie przemyślenie co ja sam / ja sama robię ze swoim życiem na co dzień.

Niniejszym chciałbym życzyć Wesołych Świąt i lepszego jutra dla wszystkich stałych i okazjonalnych czytaczy tej stronki.

Pozdrawiam serdecznie
j.

1 comment:

Izabelaa said...

Też podobnie sądzę :))